Acai Berry – kaina, kur pirkti, kaip jis veikia

Acai uogų. Jūs tikriausiai girdėjote apie jį. Bet kas tai yra? Ką tai daro? Ir tai svorio metimo stebuklas, kaip kai kurie žmonės teigia?

8abdominal exercise abdominal trainer action  Acai Berry   kaina, kur pirkti, kaip jis veikia

violetinė acai uogų (tariama AH-SAH-Yee) yra vienas iš uogų skaičiaus iš Amazon, kuris neseniai tapo populiarus ne Pietų Amerikoje. Daugelis teiginiai yra daroma apie acai uogų; kai kurie iš jų yra tikrieji, kiti ne.

Acai Berry: Sveikas pasirinkimas?

bckit bech coupe 1 Acai Berry   kaina, kur pirkti, kaip jis veikia Acai Berry, kaip ir kitų panašių uogų, buvo nustatyta, kad tam tikros naudos sveikatai. “Bent jau keliolika straipsnių įprastinių medicinos literatūroje kalbama apie vertingų poveikį uogų, sako Valensija Porteris, MD, direktorius moterų sveikatos Chopra centro Carlsbad, Kalifornija.

Susijusios: Ar omega-3 riebalų rūgštys svorio metimo pagalba

Nuo mitybos požiūriu, acai uogų pristato dviejų svarbių srityse:

39active adult banana  Acai Berry   kaina, kur pirkti, kaip jis veikia

  • Naudinga antioksidacinį poveikį. Acai uogų yra antioksidantų, medžiagų, skirtos kovai su kenksmingų molekulių, žinomas kaip laisvųjų radikalų. Per daug laisvųjų radikalų, gali sukelti žalą žmogaus audinių ir sukelti įvairių sveikatos sutrikimų, įskaitant širdies disease.The Acai Berry gilaus raudonos pigmentas yra atsakingas už savo antioksidacinių privalumų, kurie yra panašūs į kitų tamsių uogų, pavyzdžiui, mėlynės ir Gervuogės. Pigmentas yra antocianinų (tariama anth-Oh-atodūsis-a-nins), galingas klasė phytonutrients – maistingus komponentų augalai – kurie tarnauja kaip antioksidantai. Maisto produktai, kurių sudėtyje yra antocianinų turi stiprus raudona, mėlyna arba violetinė colors.The stiprumas antioksidacinį poveikį įvairių maisto produktų matuojamas ORAC (deguonies radikalų Absorbcijos Talpa) testas. Kuo didesnė ORAC balas, tuo stipresnis antioksidantas poveikis. “Acai uogų balai gana didelis”, dr Porteris says.It reikėtų pažymėti, kad neseniai atliktas tyrimas vertindama antioksidacinį poveikį tam tikrų sulčių, obuolių sulčių, raudonojo vyno, Concord vynuogių sultys, ir mėlynių sulčių įmetė didesnis, tokia tvarka, kaip acai uogų sulčių.
  • anti-uždegiminių savybių. Kitą acai uogų privalumas yra jos priešuždegiminis poveikis. Kaip rodo pavadinimas, uždegimų kovoti uždegimą, kuris buvo susijęs su sveikatos problemomis, įskaitant širdies ligų ir insulto skaičiaus. “Daugelis iš over-the-counter nesteroidiniai priešuždegiminiai vaistai dirbti tuo pačiu keliu kaip ir acai uogų,” Porteris pažymi.
>>>>  Erogan - originalūs produktai, pirkti dabar, atsiliepimai, kaina

Acai Berry: Ką apie Weight Loss?

Kita vertus, teiginys, kad acai uogų yra geras svorio atrodo nepagrįsti. “Nėra mokslinių žurnalų apie svorio ir acai uogų literatūra,” sako Porteris. Kad acai uogų istorija dalis atrodo tik dar dieta sukčiai.

Be Tiesiog lieknėjimo stimulas, neseniai pareiškimą dėl mokslo visuomenės labui, tam watchdog grupės centro, trūksta perspėjo vartotojus ne užsiregistruokite nemokamai tyrimų Acai dietos produktų internete, nes skundų dėl neteisėto kredito kortelės mokesčiai po teismo yra daugiau.

bckground cib ciber 1 Acai Berry   kaina, kur pirkti, kaip jis veikia Susijusios: Superfoods Super sveikatos

Acai Berry: Kas Esmė?

42adult biceps body  Acai Berry   kaina, kur pirkti, kaip jis veikia

Nors nėra labai svorio metimo stebuklas, acai uogų, taip pat mėlynės, gervuogės, ir kitus spalvingus vaisius, yra gerai, kad įtraukti į bet dietos. “Aš visada patarti savo pacientams gauti platų spalvų spektrą savo mitybą,” Porteris sako, “ir kad tamsiai violetinė pigmentas turi tiek daug privalumų, teigiama Sveikata – Sakau savo pacientams” valgyti vaivorykštė “, nes kiekvienas iš spalvų vaivorykštė turi platų maistinių medžiagų, kurios teikia skirtingą naudą sveikatai. “

Dora Stankevičiūtė
About Dora Stankevičiūtė 187 Articles
Dora Stankevičiūtė yra 29-erių metų asmeninis treneris, turintis vandalizuojančių autobusų stotelių, lankančių galerijas ir dviračius. Ji yra įdomi ir drąsus, bet taip pat labai sadistinga ir šiek tiek savanaudiška.Ji yra Lietuvos. Ji pradėjo mokytis sporto mokslų koledže, bet niekada baigė kursą. Ji yra alergiška graikiniams riešutams.Fiziškai Maddisonas yra gana gera. Ji yra vidutinio aukščio su ruda oda, šviesūs plaukai ir juodos akys. Ji turi vieną ar du išskirtinius bruožus, įskaitant molą ant jos kairiojo skruosto ir asimetrinių ausų.Ji užaugo aukštesnėje klasėje. Ji buvo pakelta motinos, jos tėvas buvo paliktas, kai ji buvo jauna.Šiuo metu ji yra viena. Jos naujausia romantika buvo su laboratorijos asistentu Jax Allen Clark, kuris buvo 12 metų vyresnis už ją. Jaxas mirė 2014 metais. Straipsniai pranešė apie mirties priežastį: „gripas“Geriausias Maddisonas yra asmeninis treneris, pavadintas Brodie Kumar. Jie turi labai draugišką draugystę. Ji taip pat kabo su Stewart Adams ir Jaxon O'Ryan. Jie mėgsta kartu valgyti.