Silane Guard – skysto stiklo, apžvalgos ir kainų, komentarai, kaip ji veikia? pirkti dabar,

silano apsaugos u> yra įrankis, skirtas poliruoti automobilius, teikiant kokybišką apsaugą kūno ir padidina viršutinio sluoksnio dažų ilgaamžiškumą. Šis produktas yra pagamintas garsaus įmonės iš Japonijos Willson, yra pasaulio lyderis tarp gamintojų produktų automobilio priežiūrai. Metalas yra gydomi šią kompoziciją įgyja reprezentatyvi išvaizda, jo spalva vėl tampa šviesus ir sotus.

Aprašymas silano apsaugos

50% Tik šiandien!Užsakykite šiandien ir gaukite nemokamas siuntimo paslaugas ir pasitenkinimo garantiją.

silano išsaugojimas – paruošimas dažymui tik paviršinius kūno dalių. Ji yra bet kuriuo atveju negali būti taikomas plastiko ir gumos dalių, buferio, stiklo elementų ir šviesos. Skystasis stiklas visam laikui apsaugo išorės formai paviršinio transporto kūno iš pažeidžiant originalių apdailai vientisumą -. Lustų, įbrėžimams ir kitų mechaninių pažeidimų

Pasižymi nedrėkstančius nuo vandens savybes. Dėl šios priežasties, blizga paviršius ilgą laiką mašina, lieka švarus, net tada, kai langas yra sunkiųjų downpour. Skystis apsaugo kūno dažai nuo blukimo, kurį sukelia poveikio saulių spindulių ir sumažina poveikio agresyvių cheminių medžiagų, esančių automobilių plovikliuose rizikos.

eksploatavimo silano apsaugos principas

Reiškia poliravimo automobilį iš Willson “paima” po kelių minučių po paraiškos. Yra suformuotas ant metalinio plona plėvele, atnaujinti savo išvaizdą, suteikiant blizgesį.

ppe bright coe up1 1 Silane Guard  skysto stiklo, apžvalgos ir kainų, komentarai, kaip ji veikia? pirkti dabar, Filmas ilgą laiką apsaugo transporto nuo drėgmės ir ultravioletinių spindulių kūno. Jei reikia, galite ir toliau taikyti 2-3 sluoksnius skysčiu.

TOP 7 požymiai stikline skysčio silano Guard

 • Greita fiksacija. Leidžianti įdėti jį keliais sluoksniais, be ilgo laukimo džiovinimo kiekvieną iš jų.
 • Patraukli išvaizda. Iš dažų spalva tampa prisotinta, yra Sheen, kad išlieka metus.
 • be žalos sveikatai. Iš silano sargybos sudėtis sudėtyje nėra jokių kenksmingų medžiagų automobilio savininkas, kuris leidžia jums taikyti patys.
 • Vandens atstumiantis efektas. Sumažina poreikį aplankyti plovyklą automobilius ilgą laiką yra švarus.
 • Aukšta apsaugos! Nuolat ir patikimai apsaugo ją nuo drėgmės, mechaninių pažeidimų ir saulės spindulių.
 • Pakanka lenkų automobilio 1 kartą per metus. Iš atsižvelgiant į poreikį dažnai nesant sudėties unikalumas į lenkų automobilį -. Viena ar du kartus per metus pakaktų
 • Ji nereikalauja papildomų armatūra. Rinkinys skystas stiklas apima pilną prietaisų, skirtų kūno paviršiaus apdorojimas.
>>>>  Electricity Saving Box - kaina, kur pirkti, originalus

Be to, jis skiriasi prieinamą kainą.

Apie pagrindiniai produktai ir įranga silano apsaugos

Valiklis automobiliams sudaro silicio, vaško ir poliravimo komponentų. Produkto pakuotės yra butelį su skysčiu, kempinė jo taikymo dėl metalo kūno paviršiaus (aplikatoriaus), pirštinės iš vinilo, speciali servetėlė.

taikymo taisyklės ir kontraindikacijos silano apsaugos

Norint pasiekti maksimalų efektą, būtina laikytis gamintojo rekomendacijų išdėstytos naudojimo instrukcijoje.

 1. Prieš taikant skystojo stiklo apdorotų teritorijų turi būti kruopščiai valomi ir leiskite jam išdžiūti arba sausai transportas.
 2. Jei aptikti požymiai rūdžių, jiems reikia eiti.
 3. Pageidautina, kad būtų vairuoti transporto priemonę gerai vėdinamoje patalpoje.
 4. Gydymo metu organizmas turi užtikrinti, kad vaistas yra poliruoti ne pažeisti odą, gleivines, akis, burną.
 5. Iš anksto rekomenduojama dėvėti apsaugines pirštines.
 6. Prieš taikant blizginimo metalo bazė yra kruopščiai apdorojamas specialiu nuriebalintoju.
 7. Darbai gaminami naudojant aplikatorių, po to su specialiais servetėlės ​​pagalba tolygiai paskirstyti tirpalą, per kūno paviršių.
 8. Po sūdymo pirmąjį sluoksnį, gamintojas rekomenduoja 1-2 kartus pakartokite procedūrą.

Jei skystis stiklo plastikinių, Bamperis, stiklo, Žibintai, guminių ir chromo elementais jums reikia greitai pašalinti su drėgnu skudurėliu. Baigus darbą, automobilis reikalingas išvykti į dieną. Kaip sako gamintojas, šis kremas gali laikyti iki 1 metų.

Kur nusipirkti skysto stiklo?

Pirkti silano Willson apsaugos galite oficialioje svetainėje bus pelninga už kainą, ne mažiau kaip 100% marža.

AKCIJA! Dėl gamintojo tai yra pigiau pirkti 2 pakuotes svetainėje, tada silano gaus Guard 990 …. Jei norite pirkti tik vieną rinkinį, turėsite sumokėti visą sumą – 1980 …. Tad geriau užsisakyti tik vieną paketą su draugais ar giminaičiais skaičius 2 gabalėliai.

Skystas silano Willson stiklo apsauga

ppe keybord brekft crey1 Silane Guard  skysto stiklo, apžvalgos ir kainų, komentarai, kaip ji veikia? pirkti dabar, Pristatymas paštu visoje visų pasaulio

>>>>  Varicobooster - atsiliepimai ir kainų, komentarai, kaip ji veikia? pirkti dabar venų varikozė

Klientų atsiliepimai silano apsaugos

Labai svarbu man, kaip būklės variklis ir važiuokle iš automobilio ir jo išvaizdą. Anksčiau, jums turėjo praleisti daug pinigų apsilankyti techninio aptarnavimo centrą poliravimui. Išklausęs iš draugų apie silano apsaugos ir bandė jį, buvo sukrėstas poveikio. Automobilis buvo kaip naujas. Malonu su taikymo kūrinį, su kuriuo galiu susidoroti patys lengvai. Vera 31 hogesmeade į kūno išvaizda tampa matomi procese. Spalva tampa prisotinta, ten buvo blizgesį. Skystas stiklas pranoko visus lūkesčius!

Dora Stankevičiūtė
About Dora Stankevičiūtė 187 Articles
Dora Stankevičiūtė yra 29-erių metų asmeninis treneris, turintis vandalizuojančių autobusų stotelių, lankančių galerijas ir dviračius. Ji yra įdomi ir drąsus, bet taip pat labai sadistinga ir šiek tiek savanaudiška.Ji yra Lietuvos. Ji pradėjo mokytis sporto mokslų koledže, bet niekada baigė kursą. Ji yra alergiška graikiniams riešutams.Fiziškai Maddisonas yra gana gera. Ji yra vidutinio aukščio su ruda oda, šviesūs plaukai ir juodos akys. Ji turi vieną ar du išskirtinius bruožus, įskaitant molą ant jos kairiojo skruosto ir asimetrinių ausų.Ji užaugo aukštesnėje klasėje. Ji buvo pakelta motinos, jos tėvas buvo paliktas, kai ji buvo jauna.Šiuo metu ji yra viena. Jos naujausia romantika buvo su laboratorijos asistentu Jax Allen Clark, kuris buvo 12 metų vyresnis už ją. Jaxas mirė 2014 metais. Straipsniai pranešė apie mirties priežastį: „gripas“Geriausias Maddisonas yra asmeninis treneris, pavadintas Brodie Kumar. Jie turi labai draugišką draugystę. Ji taip pat kabo su Stewart Adams ir Jaxon O'Ryan. Jie mėgsta kartu valgyti.