Smartwatch A1 – laikrodis, atsiliepimai, kaina, kur pirkti, ingredientai, kaip jis veikia?

Smartwatch A1 - laikrodis, atsiliepimai, kaina, kur pirkti, ingredientai, kaip jis veikia?

Šiandien gavau kitą Apple Žiūrėti kopiją – SmartwatchA1. Šis

išmaniųjų laikrodžių kopija nėra pirmasis bandymas mūsų Kinijos brolių padaryti kažką panašaus į mini daugiau garsaus prekės ženklo. Bet ne pats blogiausias. Palyginti su ankstesniu GT 08 versija – jie tapo modernus ir patikimas

.

Su gamintojų dizainas nesivargino ir tiesiog nukopijavo Apple laikrodis, bet su

kuklesnių galimybių. Konkuruoti su originalu, jie tikrai, kad kaina. Parduotuvių Kinijoje kaina prasideda nuo $ 9. Aš nusipirkau Aliexpress čia.

Įranga

sargybiniai atbėgo Supakuoti mielas langelį pagamintas iš medžio. Šis paketas nebus gėda į juos net niekam.

Viduje viskas yra standartas:. Į plastikinį maišelį žiūrėti, trumpas vadovas kinų ir anglų kalbomis, ir yra labai ilgas USB kabelis – Micro USB, kiek 20 centimetrų

laikrodis atveju yra aliuminio, nuo dulkių ir drėgmės, su plastikiniu galinio dangtelio, padarytą su diržo spalvos. Jis yra pagamintas iš minkštos silikono, ir jūs galite pasirinkti iš penkių spalvų variantai: balta, juoda, mėlyna, žalia, raudona. Užsegimas buvo standartas, ir manau, kad laikui bėgant gali susidėvi, bet tuo tarpu laikrodis sėdėti labai sandariai.

Meniu kelių kalba, rusų kalba. Skirtingai nei ankstesniuose modeliuose, išverstų gana gerai.

Unit matmenys – 49mm * 40mm * 11mm

.

Pagrindinės charakteristikos SmartwatchA1

Nesitikėkite šiomis valandomis kai super efektyvumą. Biudžetas MTK 6261 procesorius, 128 MB RAM ir 64 MB vidinės atminties, kuri gali būti išplėsta per mikro SD. Po gamintojo prašymu, kuriam pritarė korteles iki 32 GB. Su 16GB reikia dirbti be problemų.

Rodyti čia LCD įstrižainė 1,54 ir 240 * 240 pikselių rezoliucijos. Visame ekrane yra gana platus rėmas. Į šių laikrodžių jutiklis yra ne klausimas, už vertės ėjo puikiai. Ryškumas ir kontrastas pakankamai. Bet žiūrėjimo kampai yra ne taip gerai. Net nedidelis pakreipti paveikslėlyje yra gana iškreiptas.

Connected laikrodis smartphonach Android “ir iOS. Bendravimas su smartfon yra per “Bluetooth” 3.0. Tačiau su pastaruoju nebus prieinamas visoms funkcijoms. Pavyzdžiui, negalės valdyti fotoaparatą ir bus nepasiekiama pranešimų. Apskritai tas funkcijas, kurios reikalauja plug-montavimas. Išmaniųjų telefonų veikia su “Android” galite atsisiūsti iš “Play Store, naudokite QR kodą

iš laikrodžio meniu.

Kitas SmartwatchA1 funkcija yra už SIM kortelės lizdas. Su įdiegta SIM kortelės šis prietaisas įsijungia, esant riešo mini išmanųjį telefoną rūšiuoti. Išorinis garsiakalbis ir mikrofonas leidžia lengva kalbėti kaip normalus mobilųjį telefoną. Jūs taip pat galite gauti ir siųsti SMS pranešimus. Jūs netgi galite prisijungti prie interneto, bet su labai mažu greičiu.

Kas gali SmartwatchA1

neprijungus smartfon yra laikrodis su kalendoriumi, žadintuvu ir skaičiuotuvo mygtuką, kuris mikroskopinis, kad jie turėtų būti labiau pripratę. Jūs galite klausytis muzikos nuotoliniu būdu iš savo telefono ar “flash” atmintinės.

Integruota kamera 0,3 MP leidžia jums fotografuoti su prietaisu. Bet greičiausiai įjungti jums iš karto. Atvaizdo kokybė gaunama, pavyzdžiui, kad prarado visą norą jį įjungtumėte. Bet

prijungti prie išmaniojo telefono, galite nuotoliniu būdu valdyti savo fotoaparatą ir net išėjimo į laikrodžio ekrane.

suporuotas su mobiliuoju, galite juos naudoti kaip laisvų rankų įrangą, taip pat ant laikrodį gausite SMS žinutes bei įvairius pranešimus. Vis tampa galima peržiūrėti skambučiai prisijunkite ir adresų knyga.

Iš “fitneso” funkcijų SmartwatchA1 yra pusiau – automatinis žingsniamatis. Labai naudinga funkcija, tačiau rezultatas nėra labai tikslūs, ir jūs turite jį įjungti ir išjungti rankiniu būdu. Miego stebėjimo veikia daugiau kaip laikmatis. Užmigti ji turi apimti ir bunda išjungtas. Miego stadijų apibrėžimas, žinoma, nėra jokių. Taip pat galite tinkinti priminimo veiklą. Žiūrėti neatsižvelgiama į tai, ar Jūs juda, ar ne, ir tiesiog siunčiant po tam tikro laiko signalą.

autonomija.

Valgyk SmartwatchA1 baterijos talpa 380 mAh. Pilnas įkrovimo laikas nuo 1 iki 2 val. Veikia budėjimo režimu jis gali teikti iki 7 darbo dienų, o apie 2 dienas, kai naudojamas su išmaniuoju telefonu.

Be galo

SmartwatchA1 daugelis patinka savo panašumo su mini iš “Apple” prekės ženklą. Daug funkcijų ir nebrangiai. Šiame

kainų intervale, konkurentai beveik neturi A1. Išskyrus tai, kad DZ09. Apklausa šių išmaniųjų laikrodžių galima rasti čia.

About Dora Stankevičiūtė 187 Articles
Dora Stankevičiūtė yra 29-erių metų asmeninis treneris, turintis vandalizuojančių autobusų stotelių, lankančių galerijas ir dviračius. Ji yra įdomi ir drąsus, bet taip pat labai sadistinga ir šiek tiek savanaudiška.Ji yra Lietuvos. Ji pradėjo mokytis sporto mokslų koledže, bet niekada baigė kursą. Ji yra alergiška graikiniams riešutams.Fiziškai Maddisonas yra gana gera. Ji yra vidutinio aukščio su ruda oda, šviesūs plaukai ir juodos akys. Ji turi vieną ar du išskirtinius bruožus, įskaitant molą ant jos kairiojo skruosto ir asimetrinių ausų.Ji užaugo aukštesnėje klasėje. Ji buvo pakelta motinos, jos tėvas buvo paliktas, kai ji buvo jauna.Šiuo metu ji yra viena. Jos naujausia romantika buvo su laboratorijos asistentu Jax Allen Clark, kuris buvo 12 metų vyresnis už ją. Jaxas mirė 2014 metais. Straipsniai pranešė apie mirties priežastį: „gripas“Geriausias Maddisonas yra asmeninis treneris, pavadintas Brodie Kumar. Jie turi labai draugišką draugystę. Ji taip pat kabo su Stewart Adams ir Jaxon O'Ryan. Jie mėgsta kartu valgyti.