Smartwatch V8 – laikrodis, atsiliepimai, kaina, kur pirkti, ingredientai, kaip jis veikia?

Smartwatch V8 - laikrodis, atsiliepimai, kaina, kur pirkti, ingredientai, kaip jis veikia?

Kažkas iš “Smart laikrodį formatu idėja atrodo nenaudingas, nors

be tų dalykų jau negali gyventi. Aš neseniai rašė apie tai, kad man asmeniškai nėra prasmės iš treniruoklių apyrankę, bet ten buvo daug žmonių, kad šie dalykėliai padėti. Apskritai, atėjo laikas naujam peržiūros išmaniųjų laikrodžių rinkoje, iš tikrųjų 2018 atnešė įdomių naujų funkcijų daug.

& nbsp;

Kaip naudinga Smartwatch V8?

Pirmiausia, tai yra laikrodis ir matote laiką. Antra, jie yra klaidinantys pranešimai “tranaut” visi savo veiklą per GPS, stebėti sveikatos būklę, miego kokybę, leidžia atsiskaityti už prekes per NFC, remti vietines paraiškas ir įrengti balso asistentų, kai gali būti naudojamas kaip telefonas be telefono pati.

Kaip jie skiriasi nuo fitneso apyrankės?

Jei visa supaprastinti primityvus, tada paprasčiausias apyrankės gali rodyti tik kartą (ir tada neturi ekraną), pranešimą (be detales, piktogramų forma) ir stebėti veiklą ir miegą. Na, laikrodžiai turi dideles sensoriniu ekranu, pilnas operacinės sistemos, palaikymo trečiųjų šalių programas, nuotraukas visuma ir rodyti pranešimus, dažnai įrengtos GPS, NFC, o kartais net lizdus SIM-korteles.

Trumpai tariant, apyrankės “tranaut” vaikšto ir treniruotes, protingas laikrodis yra daugiafunkcinis nešiojami riešo įtaisą.

Tačiau, kaip dažnai atsitinka, formatai pradeda maišyti. Prisiminkite, kaip vieną kartą buvo galima aiškiai atskirti Smartphone ir komunikatorius, tada sumaišoma koncepciją ir išliko terminas “išmanųjį telefoną”. Kai nešiojami prietaisai yra sunku priskirti tam tikro tipo. Pavyzdžiui, treniruoklių apyrankė su dideliu ekranu ir jo OS, su minimaliu skaičiumi galimų programų, be GPS ir NFC -. Bet vis tiek funkcinių tradicinių mikro apyrankės

Kaip pasirinkti Smartwatch V8?

Pirma, apibrėžti platforma. Dabar yra keturi:

  • watchOS: operacinė sistema iš Apple Apple laikrodį su patogu fitneso apps ir pažangi sveikatos stebėsena, leidžia žiūrėti dirbti autonomiškai be telefoną
  • .

  • Dėvėti OS: iš “Google”, kuri anksčiau vadinosi Android Wear “. Daugelis programų, balso asistentas, bevielis mokėjimas, darbo neprisijungus.
  • TizenOS: Naudotos smartwatches Samsung gražus dizainas, palaiko savo mokėjimo sistemos “Samsung mokėti. Minus keletas programų.
  • Fitbit:. Patentuota OS programos, mažas, mokėjimo sistema, Mokėti Fitbit (veikia Rusijos)
  • “Garmin”: patentuota OS programas, tiek, mokėjimo sistema Mokėti Garmin “(veikia Rusijos)

.

Visos platformos,

išskyrus “epplovskoy” dirbti su “Android” ir “iOS”.

Antra, nuspręsti, dizainą (yra apvalios skalės, yra stačiakampio formos, yra kompaktiški dalykėlių, kurie nėra), papildomos galimybės (jei reikia skambinti, lizdas SIM kortelėmis, kaip svarbu yra GPS ir NFC buvimas). Žinoma, laikrodis apgauti, todėl jie yra brangesni, todėl galų gale visa tai nustato sumą, kurią norite duoti.

Geriausias dabartinis modelis

Apple “Žiūrėti 3,

Galbūt geriausias išmaniųjų laikrodžių, kuriuos galite įsigyti šiandien. Žinoma, jei turite iPhone. Ne daug skiriasi nuo antros kartos, išskyrus tai, kad daugiau galingas įranga, daugiau atkaklus baterija ir LTE palaikymas kai modelio dalių. Tačiau naudojant programinę įrangą SIM ESIM, kad Rusijoje tokie pakeitimai yra nenaudingas. Žiūrėti paramos GPS, neperpučiamas (gali būti panardintas iki 50 metrų), puikų monitoriaus

veiklą, miego, širdies susitraukimų dažnį. Baterija trunka vidutiniškai porą dienų. Taip pat atkreipkite dėmesį į daugybę juostų, skirtų kiekvieno skonį.

LG Žiūrėti Stilius,

Gražus laikrodis ant Wear OS pagrindu, su apsauga nuo vandens (IP67) ir lengvai lankelis kontroliuoti. Ne NFC nėra GPS, širdies ritmo jutiklis, ne, tarnavimo laikas iš baterijos (į dieną) yra ne itin įspūdingas. Bet gražus, švelnus, galingas (Snapdragon Dėvėti). Ir santykinai nebrangu.

LG Žiūrėti Sportas,

Masyvi laikrodis su didesniu ekranu ir, svarbiausia, su didesnės talpos baterija, GPS, LTE (pasirinktose rinkose), NFC ir širdies ritmo jutiklis laive.

Fitbit versa,

Naujasis modelis, tiesiog išėjo parduoti. Pasiūlymai akimirkos ekranas, malonus dizainas, kompaktiškas dydis. Platforma – OS Fitbit. Yra ALR, 2,5 GB atminties saugoti muzikos, impulso jutiklis. Kokybės stebėjimo veikla ir mokymo (žiūrėti bus automatiškai nustatyti mokymo ir tipo, trukmės, intensyvumo pradžią, suteikti individualias rekomendacijas). Tarnavimo laikas apie vieną mokestį laiminga iki 3-4 dienų. Taip pat pareiškė, vandens apsaugą (pamerktos iki 50 metrų, laikrodis gali plaukti ir “svarbu sekti” treniruotes baseine).

Tačiau, kažkas ras dizainas paviršutiniški ir skundžiasi, GPS trūkumo. Na, app pasirinkimas yra menki ir programinė įranga apskritai.

Fitbit joninis,

ankstesnis modelis iš Fitbit. Palyginti su Versa įrengta mažiau erdvus baterija (2-3 dienas) lėčiau, daugiau sudėtinga. Ir dar, ko gero, ne gražiausia, bet tai skonio reikalas.

“Samsung Gear Sportas,

Išplėstinė laikrodis už aktyvų gyvenimo būdą. Išsiskirkite su kokybės ekrano tinka plaukikų (automatiškai sekti savo treniruotės baseine), GPS paramą ir NFC. Tačiau norėčiau daugiau talpi baterija, trunka iki dviejų dienų.

“Samsung Gear S3,

Vienas iš geriausių išmaniųjų laikrodžių šiandien. Darbas pagrindu Tizen OS “. Geras ekranas, lengvai valdymas, dėl Bezel (žiedas ant ratuku), pasirinktinai visada ant ekrano (visada rodomas animacinis laikrodis), pažangios sekimo veikla. Turi GPS ir NFC. Yra dviejų modelių – Klasikinis ir sienos. Tiek apsaugotas nuo vandens ir dulkių (IP68), o antrasis taip pat nuo smūgių + palaiko 3G / LTE (bet naudojamas ESIM kaip “Apple”, kad Rusijoje santykiai neveiks). Baterija trunka 3-4 dienas baterija. Abiejų modelių trūkumas yra didelių gabaritų ir sunkus.

Garmin Forerunner 735XT,

“Smart Watch savo platforma iš gamintojo, kuris” valgė šunį “ant dalykėlių turistams ir sportininkų kūrimą. Pirmoje

vietoje yra skyrė rekordinę baterija – iki 11 dienų. Bet vis tiek puikus monitorius visi veiklos (įskaitant Triatlonas) tipai, tinka maudytis, apsaugotas nuo smūgių, remti valdymo grotuvas telefonu. Visada rodyti nespalvotai laiką dideliame ekrane (tai neliečia, beje). Turi GPS ir NFC. Patentuota technologija Elevate nuolat stebi širdies ir suteikia tikslią skaitymo sudegintų kalorijų.

Garmin Vivoactive 3,

Labai panašus į 735XT galima, tik su jutikliniu ekranu. Silpnesnioji baterija iki 7 dienų, tačiau jis vis dar daug geriau nei konkurentai. Ir išsiskiria savo remiant aukštimatis stebėti aukščio pokyčius.

“Sony” Smart Watch 3.

Šis laikrodis gali būti laikomas kaimiškas, tačiau jie yra mielas ir nebrangu. Funkcionalumas nuo lygio – ALR, GPS modulis, apsauga nuo dulkių ir drėgmės IP68. Trūkumai – iki dviejų dienų baterija, be širdies ritmas, silpnos vibracijos varikliu, senosios versijos Android Wear (modelis nėra naujas)

.

Asus ZenWatch “3,

Šis laikrodis nuo susidėvėjimo OS 2.0 į pirmąją vietą išsiskirti dizaino pagrindu – plonas ir stilingas metalinis korpusas. Darbo dėl Snapdragon 2100 pagrindu, apsaugotas nuo dulkių ir drėgmės pagal IP67 standartą, nebrangi. Bet: be širdies ritmo monitorius, GPS ir NFС, iš dirželių įvairovė yra menki, jų laikiklis užsakymą

.

“Huawei Žiūrėti 2.

Kaip ir konkurencijos, diapazonas yra padalintas į dviejų modelių – klasikinis ir sportas. Nors jie atrodo vienodi, neskaičiuojant diržus. Ir dar vienas sporto modelis yra labiau pažengęs – ten yra versija su parama LTE (be simok, normalus NanoSIM laiko tarpsnių). Žiūrėti specifikacijas – Snapdragon Dėvėti 2100, 4GB atminties, GPS, širdies ritmo jutiklis (gali apskaičiuoti VO2), apsauga nuo vandens ir dulkių IP68. OS Dėvėti OS 2.0. Gyvenimas laikas baterija yra pusėtinai po 1,5-2 dienas ir ekranus pagal šiandienos standartus mažų.

Poliariniai V800 HR

Tas pats variantas, kai sunku atskirti sporto apyrankę ir protingas laikrodžiai. Tai protingas fitneso apyrankė savo platformą. Įtaisą palaiko visus mobilųjį OS skirta stebėti veiklą įvairiose sporto (GPS, praktikos profilius, patarimų, kaip pagerinti savo veiklos rezultatus, plaukimas, Strava segmentai ir Tl). Trūkumai – už 12 valandų aktyvaus darbo, nespalvoto ekrano 128×128 bateriją. Galimybė nuolat stebėti širdies ritmą, bet tik su įtrauktos pakuotės išorinio “Bluetooth” jutikliu.

“Xiaomi Huami Amazfit Smartwatch 2,

Panašus įtaisą iš serijos “o ne žiūrėti, o ne Apyrankė”. Bet pigus ir kokybiški, kaip yra šiuo atveju su Xiaomi. Atrodo gražiai, veikia vienu įkrovimu 3-5 dienas, palaiko GPS, sakė širdies susitraukimų dažnis, kad tinka plaukikų. Spalvotas ekranas suteikia padoraus aiškumą ir ryškios saulės, yra daug veidų pasirinkti, paramos MP3. Sporto mėgėjams -. 11 treniruočių profilius, deguonies įsisavinimą skaičiavimo (VO2 max), iš pratybų veiksmingumą, streso lygį ir atkūrimo metu

IWO IWO “Smart Žiūrėti 2,

Baigti pigaus kopija Apple Žiūrėti apžvalgą. Kartais nutinka, Taip. Ir labai mažai pinigų. Ir atsiliepimai apie tabletę apskritai yra gera. Prietaisas apsaugotas nuo aptaškymo vandeniu (bet maudytis nerekomenduojama), įrengtas IPS ekranas, jungiasi prie telefono per “Bluetooth”, galite skambinti, yra termometras, širdies ritmo monitorių, diktofonas, MP3 grotuvas. Baterija trunka 1-2 dienas.

& nbsp;

About Dora Stankevičiūtė 187 Articles
Dora Stankevičiūtė yra 29-erių metų asmeninis treneris, turintis vandalizuojančių autobusų stotelių, lankančių galerijas ir dviračius. Ji yra įdomi ir drąsus, bet taip pat labai sadistinga ir šiek tiek savanaudiška.Ji yra Lietuvos. Ji pradėjo mokytis sporto mokslų koledže, bet niekada baigė kursą. Ji yra alergiška graikiniams riešutams.Fiziškai Maddisonas yra gana gera. Ji yra vidutinio aukščio su ruda oda, šviesūs plaukai ir juodos akys. Ji turi vieną ar du išskirtinius bruožus, įskaitant molą ant jos kairiojo skruosto ir asimetrinių ausų.Ji užaugo aukštesnėje klasėje. Ji buvo pakelta motinos, jos tėvas buvo paliktas, kai ji buvo jauna.Šiuo metu ji yra viena. Jos naujausia romantika buvo su laboratorijos asistentu Jax Allen Clark, kuris buvo 12 metų vyresnis už ją. Jaxas mirė 2014 metais. Straipsniai pranešė apie mirties priežastį: „gripas“Geriausias Maddisonas yra asmeninis treneris, pavadintas Brodie Kumar. Jie turi labai draugišką draugystę. Ji taip pat kabo su Stewart Adams ir Jaxon O'Ryan. Jie mėgsta kartu valgyti.