Vitaelife Pharma Vitamin D3 – kaina, kur pirkti, kaip jis veikia

Vitaminas D3 Kodėl N Meškerės kūnas? Mokslininkų į saulės vitamino palūkanų metų, nuolat didėja. Tik per pastaruosius 50 metų išleido daugiau kaip 62 tūkstančių mokslinių straipsnių apie kalciferolio. Yra žinoma, kad vitaminas D3 yra veiksmingas prieš daugelį ligų, įskaitant tuberkuliozę ir vėžio. Mūsų straipsnyje mes kalbame apie kalciferolio vaidmenį organizme, jo rūšys ir kaip saugiai papildyti vitamino.

Vitaminas D – funkcijos organizme

galingas stuburą žmonių sveikatai dažnai vadinamas vitamino D, funkcijos apie kalciferolio organizme yra labai įvairi. Sunshine vitaminas suteikia koordinuotą darbą daugelį sistemų ir organų.

 1. skeleto sistema. Kalciferolio 3-4 kartus pagreitina pagrindinių mineralinių komponentų kaulų absorbciją – kalcio ir fosfato plonojoje žarnoje, kontroliuoja inkstų išsiskyrimą, normalizuoja pavadintas mineralų pusiausvyrą, teigia, kalcio homeostazę kraujyje, padidina ląstelių skaičių, suprasti senąsias skyrius kaulinio audinio (osteoklastai), yra galingas stimuliatorius svarbi savęs atnaujinimo kaulų – rezorbcijos (išformavimas) kaulų. Be to, vitaminas D apsaugo nuo kremzlės audinio sunaikinimui. Ji pastebėjo, kad pietų pusrutulyje gyventojai yra daug mažiau tikėtina, kad kenčia nuo sąnarių ligomis nei tie, kurie reguliariai kenčia nuo saulės trūkumo.
 2. Imuninė sistema. Kalciferolio įtakos kaulų čiulpų plotą, atsakingą už imuninių ląstelių, vadinamų monocitai sintezei. Dauguma imuninės sistemos ląstelės yra įrengta su receptoriais aktyvios formos vitamino D – kalcitriolio. Jei organizmas yra įsiskverbęs infekcija, iš kalcitrioliu ląstelėse suma, įstrigę uždegimas dėmesio, didina dramatiškai. Jis stimuliuoja paveldimos imuniteto aktyvumą. Be to, vitamino D dalyvauja daugiau nei 200 antimikrobinių peptidų sintezės -. Molekulių, turinčių baktericidiniam aktyvumui, svarbiausias iš kurių yra cathelicidin ir defensin-β2
 3. Nervų sistema. Padedant išlaikyti teisingą lygį kalcio kiekis kraujyje, vitamino D tokiu būdu pagerina apsauginių apvalkalų aplinkinių nervų, kuri suteikia įprastą perdavimo nervinių impulsų tarp ląstelių nervų sistemos, taip pat raumenų susitraukimo atkūrimo procesas. Ląstelės galvos ir stuburo smegenų, ir periferinės nervų sistemos – neuronai ir gliocytes – tiekiamas su receptoriais aktyvių formų saulės vitaminas. Kalciferolio pagerina didesnę smegenų funkcija (atminties, dėmesio, psichomotorinis koordinavimą, kalbos ir kiti).
 4. vėžinių ląstelių augimą. Laboratorinėmis sąlygomis buvo nustatyta, kad vitaminas D stabdo piktybinių ląstelių augimą (Leukemija ląsteles, glioblastomq ir kiti) daugiau nei 50% ir apsaugo nuo metastazių plitimą. Žmonės, kurie gauna pakankamą skaičių kalciferolio, yra daug mažesnė tikimybė gauti krūties vėžį, kiaušidžių, montavimas, smegenys, kraujas, žarnos, kasos, plaučių.
 5. endokrininės sistemos. Kalciferolio reguliuoja insulino gamybą kasoje, išlaikant tinkamą lygį gliukozės kiekis kraujyje.
 6. Renino-angiotenzino sistemą. Tai hormoninė sistema, kuri žmogaus organizme yra kraujo spaudimo ir kraujo tūrio reguliavimas. Pakankamą kalciferolio padeda kontroliuoti šią sistemą. Kai vitamino D trūkumas rizika aukšto kraujo spaudimo yra žymiai padidėjo.
 7. Lytinės sistemos. Saulės šviesa vitamino aktyvuoja seksualinių liaukų, skatina kiaušialąstę skverbimąsi į gimdos sienos, išlaikant normalus nėštumas, kontroliuoja placentos hormonų gamybą. Vyrai Sunshine vitaminas padeda kovoti su erekcijos disfunkcija, padidina testosterono lygį.
>>>>  Golden Caviar Mask - nuomonės, kaina, kur pirkti, originalus, raukšles

Vitamino D kontroliuoja iki 200 genų, viduląstelinių procesai, reguliuojantys intraceliulinio membranų pralaidumą, būtiną siekiant išlaikyti širdies, kepenų, inkstų, skydliaukės ir prieskydinės liaukos, ir gamybos skydliaukės hormonų ir paratiroidinio hormono sveikatą.

Kodėl mums reikia produktus su vitaminu D

Manoma, kad jei žmogus praleidžia daug laiko tiesioginiuose saulės spinduliuose, vitamino D trūkumas grasina jį. Tačiau yra daug kliūčių kalciferolio gavimo organizme. Vardas pagrindinis.

 1. melanino odoje suma. Tamsiai odos už tą patį laikotarpį gamina 2 kartus mažiau vitamino D nei šviesos. Be to, tamsi odos pigmentacija gali sukelti visiškai nutraukti plėtoti saulės vitaminas organizme. Faktas yra tai, kad oda pigmento melanino (ty ji yra atsakinga už odos spalvą) turi galimybę veiksmingai konkuruoti su cholekalciferolis per ultravioletinių spindulių.
 2. Amžius ypatumai organizmo. Vitaminas D susidaro gilaus vidinio odos sluoksnio ir jo pirmtakas – vitamino D. su amžiumi, šio provitaminas kiekis odoje mažėja, po to blogėja organizmo gebėjimas gaminti saulės vitamino
 3. .

 4. Apgyvendinimas virš +35 šiaurės platumos zonoje. Kuo toliau pašalinta nuo pusiaujo srityje, ilgą bangų ultravioletinių spindulių, tuo mažiau saulės gauna ant odos ir mažiau gaminamas vitamino D.
 5. Nutukimas. Riebalinis audinys gali dalyvauti iš kalciferolio ir padidinti neaktyvių formų vitamino skaičių. Be to, tarp riebalų kiekį organizme ir vitamino D trūkumas santykiai pasireiškia tik moterims.
 6. drabužiai, apsaugos nuo saulės, stiklas (pvz, langas). Visi šie elementai neleidžia saulės spinduliai įvesti odą. Žinomas įrodymų, kad nuo saulės su 8 iki 15 apsaugos nuo saulės faktoriumi (SPF) sumažina saulės vitaminas sintezę 95-98%.
 7. Įsipareigojimas vegetariškos dietos. Gyvūninės kilmės maisto produktai yra dar vienas svarbus vitamino D.
 8. siurbimo virškinimo trakto pažeidimas.

bke bking bred1 Vitaelife Pharma Vitamin D3  kaina, kur pirkti, kaip jis veikia Žmogus negali žinoti tikras, jei yra pakankamai kalciferolio sukūrė savo odą ir įstojo į kūną su maistu. Be to, UV spinduliai yra kancerogeninės veiksnys, kuris gali sukelti odos vėžio vystymąsi. Todėl yra labai svarbu imtis vaistai su vitaminu D. Kuris iš jų turėtų teikti pirmenybę ir kodėl?

Vitaminai D2 ir D3 – koks skirtumas

?

Yra keletas tipų saulės vitamino. Medicinoje dažniausiai naudoja du iš jų – ergokalciferolis (D2) ir cholekalciferolis (D3). Vitaminas D2 ir D3 – koks skirtumas ? Pabandykite suprasti.

Pradėkime tuo, kad ergokalciferolis patenka į žmogaus organizmą su augalinio maisto. Cholekalciferolis sintetinamas odoje nuo cholesterolio veikiamas ultravioletinių spindulių spektrų A ir B yra pateiktas gyvūninės kilmės maisto. Tam, vitamino D2 ir D3 vitamino pradėjo dirbti mūsų kūno gerai, organizme, jie būtinai turi būti perkeitimų serijos, pirmą kepenyse tada inkstuose ir savo ruožtu į veikliąją formą 25-hidroksicholekalciferolį ir 25- gidrocirculatory.

>>>>  "Premier Dieta keto apžvalga 2018: ĮSPĖJIMAS (atnaujinta: 2018)

Čia yra pagrindiniai skirtumai tarp šių dviejų tipų pačiu vitamino pradžia. Konversijos vitamino D3 į aktyvią formą užima daug mažiau laiko nei vitamino D2. Perteklius ergokalciferolis, neigiamai veikia vidaus organų funkcionavimą, gali sukelti apsinuodijimą. Perdozavimas Cholekalciferolio neturi neigiamo poveikio organizmui.

Bet galbūt svarbiausia net ne tai. Biologinis aktyvumas cholekalciferolis 20-40% didesnis nei ergokalciferolis. Ir veikimo trukmė vitamino D3 yra pranašesnis D2 33%.

Specialistai (Houghton La, Vieth R.) šiuo metu nerekomenduojama apsvarstyti ergokalciferolis kaip maistingosios medžiagos tinka papildų ar maisto sodrinimo maistą.

bked bking bicuit1 Vitaelife Pharma Vitamin D3  kaina, kur pirkti, kaip jis veikia Kodėl, nepaisant akivaizdžių privalumų vitamino D3 prieš D2, gydytojai vis dar nustatytą ergokalciferolis savo pacientams, o farmacijos bendrovės ir toliau ištikimai gaminti? Atsakymas turėtų būti pažvelgti į istoriją. Tas faktas, kad 1949 metais (beveik prieš 70 metų!) Pasaulio sveikatos organizacija pranešė, kad tarp šių dviejų tipų saulės vitamino skirtumai “minimalus”. Be to, ergokalciferolis gamyba daug pelningiau.

Saugus vitamino D – biocomplex “Osteo-Vit D3”

Kas yra D vitamino šiandien galima pavadinti labiausiai saugoma?

2013 m reikalaujamus Europos mokslininkų vadovaujamų profesoriaus, medicinos mokslų daktaras V. I. Strukov orientavimo grupė sukūrė biocomplex “Osteo-Vit D3”. , Kurių sudėtyje yra cholekalciferolis į 3 mg sumos ir gamtinių šaltinis vitamino D EM> – galima tranų perai EM>. Įrodė, kad saulės vitamino kiekį šiose apiproducts gerokai didesnis nei žuvų taukuose. Teisėjas už save: 1 g su drone vados yra 950 TV vitamino D, ir tuo pačiu kiekiu žuvų taukų – tik 100-180 IU. “Osteo-Vit D3” saugus sveikatai atsigriebti už vitamino D trūkumo ir pateikti institucijai visą reikalingą normaliai vitaminų ir mineralų. Kadangi tranai lervos yra natūralus sandėlis biologiškai aktyvių medžiagų, galingas gydomasis jėga, kuri buvo žinoma, kad senovės Kinijos imperatoriai.

Už stiprinti kaulus narkotikų – “Osteomed Forte”

Ką daryti, jei ten yra vitamino D trūkumas paveikė skeleto sistemos būklę, kaulai tampa silpni ar net turėjo lūžis? Specialistai osteoporozės centro Penza instituto Išplėstinė medicinos kartu su farmacijos kompleksas “Parafarma” sukūrė vaisto, skirto stiprinti kaulus “ Osteomed Forte” “, kuri leidžia saugiai ir efektyviai kovoti su sunkiais atvejais osteoporozės ir pagreitinti lūžio gijimą. Į jos sudėtį, be to, cholekalciferolis, yra galima tranų perai EM> yra dar vienas šaltinis vitamino D EM> ir atnaujina stimuliatorius kaulinio audinio, taip pat yra labai galinčio absorbuotis kalcio druskos – kalcio citratas ir vitamino B6. Klinikiniai tyrimai parodė, kad priėmimas “ Osteomed Forte” “leidžia bent 2 savaites pagreitinti kaulų lūžių atsigavimą, atsikratyti iš kaulų ertmių.

Nustatyta, kad 50% pasaulio gyventojų kenčia nuo trūkumas vitamino D narkotikų “” Osteo-Vit D3 “ir” Osteomed Forte “padės saugiai jį pašalinti, ir rems kaulų sveikatą ir kūną apskritai. tai naudinga žinoti apie CALCIUMCalcilator: admin1128.11.2018 komentuoti

>>>>  Medutox raukšlių - atsiliepimai, kaina, kur pirkti, ingredientai, kaip jis veikia?

Daugelis žmonių žino, kad kalcis organizme yra pateiktas kaulų ir saugo juos. Tačiau tik nedaugelis žino, kad savo funkcijų sąrašas yra daug platesnis, todėl ši medžiaga yra dabar žinoma kaip mineralų karaliumi. Sudedamosios kaulai, siųstuvo impulsų, gynėjas nuo uždegimo Apie tai, kad organizme kalcio apsaugo kaulus nuo sunaikinimo, žinau beveik viską. Bet …

Skaityti Galeão ligos JOINTSSostavyat: admin1103.12.2018 Komentuoti

Gyvenimo būdas šiuolaikinio žmogaus nesutinka su gamtos dėsnius, pagal kuriuos judėjimas ir įvairi mityba yra geriausias būdas išlaikyti sveiką sąnarių. Didžiąją dalį savo laiko mes praleidžiame per sėdinčiam, valgyti daugiausia tuos pačius maisto produktus, kurie termiškai apdorota ir atimta liūto dalį maistinių medžiagų. Esant tokioms aplinkybėms, išlieka aktyvi iki gilios senatvės? Pasirodo, kad tik trys …

Skaityti Galeão hormono THERAPYGermaniator: admin1129.11.2018 Komentuoti

gydymo hormonais osteoporozės atsirado, kai mokslininkai tapo akivaizdu ryšį tarp šių medžiagų ir skeleto sistemą. Kalcio kaulų nuostolių atsiranda dėl šių junginių trūkumas. Tačiau, pakaitinė hormonų terapija turi keletą trūkumų, labiausiai nuostabus kurių yra Onkologija. Kodėl gydymo hormonais osteoporozės nėra geriausias būdas Mokslininkai jau seniai suprato, kad kalcio absorbcija be …

Skaityti Galeão ligų jungiamojo TKANI, vitaminų BONESViceMinister: admin630.11.2018 Komentuoti

Osteoartritas sukelti stiprų skausmą ir sveikatos blogėjimui. Pagal statistinius duomenis, tai yra sąnarių ligomis kaltė, kad žmonės dažnai praranda gebėjimą dirbti. Norėdami atkurti šių natūralių mechanizmus gyvenime, mes turime pilną įkrauti. Vitaminai osteoartrito – didelė padės į sąnarių atkūrimo

.

Dora Stankevičiūtė
About Dora Stankevičiūtė 187 Articles
Dora Stankevičiūtė yra 29-erių metų asmeninis treneris, turintis vandalizuojančių autobusų stotelių, lankančių galerijas ir dviračius. Ji yra įdomi ir drąsus, bet taip pat labai sadistinga ir šiek tiek savanaudiška.Ji yra Lietuvos. Ji pradėjo mokytis sporto mokslų koledže, bet niekada baigė kursą. Ji yra alergiška graikiniams riešutams.Fiziškai Maddisonas yra gana gera. Ji yra vidutinio aukščio su ruda oda, šviesūs plaukai ir juodos akys. Ji turi vieną ar du išskirtinius bruožus, įskaitant molą ant jos kairiojo skruosto ir asimetrinių ausų.Ji užaugo aukštesnėje klasėje. Ji buvo pakelta motinos, jos tėvas buvo paliktas, kai ji buvo jauna.Šiuo metu ji yra viena. Jos naujausia romantika buvo su laboratorijos asistentu Jax Allen Clark, kuris buvo 12 metų vyresnis už ją. Jaxas mirė 2014 metais. Straipsniai pranešė apie mirties priežastį: „gripas“Geriausias Maddisonas yra asmeninis treneris, pavadintas Brodie Kumar. Jie turi labai draugišką draugystę. Ji taip pat kabo su Stewart Adams ir Jaxon O'Ryan. Jie mėgsta kartu valgyti.